Nidecker Angel 2019, czyli snowboard doskonały dla początkujących

Chcesz rozpocząć swoją przygodę i zaszaleć w tym roku na snowboardzie? Koniecznie sprawdź dlaczego warto postawić na deskę Nidecker Angel 2019 i czym ten model się charakteryzuje! Zapraszamy do lektury.

Jak wybrać deskę snowboardową dla początkujących?

Aby nauka jazdy na snowboardzie była przyjemna, ale przede wszystkim bezpieczna, konieczne jest odpowiednie dopasowanie sprzętu. Najważniejsza jest oczywiście sama deska, którą powinno się dobrać zwracając uwagę na szczegółowe parametry oraz jej wielkość i ciężkość. Sam wzór jest tutaj najmniej istotny, jednak dla wielu osób może stanowić ważną kwestię. Aby sprzęt był odpowiedni, warto zdecydować się na deskę przeznaczoną właśnie dla początkujących.

Nidecker Angel 2019 – charakterystyka modelu

Wspomniany przez nas snowboard Nidecker Angel 2019 to deska idealna dla dziewczyn, które chciałyby nauczyć się szybko (ale i dobrze!) skrętów oraz tricków freestylowych. Specjalny kształt deski, czyli Twin Directional, sprawia że deska jest bardzo łatwa w prowadzeniu i w jeździe.  Odpowiednio miękki flex natomiast, wybacza błędy i zapewnia przyjemną jazdę, nawet cały dzień! Wyjątkowy rdzeń Standard Full Wood Core, który stworzony został z topolowego drewna, sprawia że deska jest stosunkowo elastyczna i lekka, a na dodatek bardzo szybko reaguje na ruchy. Świetnie dobrany profil i flat pomiędzy wiązaniami zapewniają bezpieczne trzymanie krawędzi przy skrętach i odpowiednią zwrotność deski. Wszystkie te parametry sprawiają, że snowboard będzie odpowiedni do nauki zjazdów i skrętów, a później także trików na stoku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *