Garmin Lily Fitness Smartwatch, czyli zegarek dla aktywnych kobiet

Jesteś kobietą aktywną, ale pasjonujesz się również modą? Na pewno zależy Ci na tym, aby akcesoria sportowe były nie tylko praktyczne i funkcjonalne, ale także stylowe. Sprawdź nowy zegarek Garmin Lily Fitness Smartwatch!

W jakie akcesoria sportowe warto zainwestować?

Jeśli systematycznie ćwiczysz bądź uprawiasz jakiś sport, konieczny jest zakup odpowiedniego stroju. Strój ten powinno się dobrać do rodzaju dyscypliny sportowej czy też aktywności jaką uprawiasz. Bardzo ważne jest, aby podczas aktywności fizycznej jesienią czy zimą, być do niej odpowiednio przygotowanym. Na lato doskonale sprawdzą się np. legginsy i sportowy stanik. Natomiast na chłodniejsze dni, warto zainwestować w bieliznę termoaktywną. Jeśli lubisz ćwiczyć w domu, koniecznie zamów matę do ćwiczeń, a także akcesoria, np. ciężarki czy obciążniki lub gumy. Do śledzenia postępów i systematycznych treningów przyda się zegarek, np. typu smartwatch.

Garmin Lily Fitness Smartwatch, czyli stylowy zegarek sportowy

Wspomniany przez nas zegarek Garmin Lily to smartwatch, to sportowy zegarek wyróżniający się niesamowicie stylowym i eleganckim wyglądem. W niewielkiej, kobiecej kopercie skrywa metaliczną tarczę ozdobioną wzorzystym motywem, zabezpieczoną ekranem dotykowym. Zegarek ten, zapewnia stałe monitorowanie oddechu, saturacji, a nawet nawodnienia, stresu, czy energii. Będzie więc doskonałym „towarzyszem” dnia. Policzy również kroki i ilość spalonych kalorii, a także zaprezentuje aplikacje sportowe, czy prześledzi aktywność na świeżym powietrzu. Co ciekawe, ta kobieca wersja smartwatcha monitoruje też cykl menstruacyjny, a nawet przebieg ciąży. Będzie więc doskonałym wyborem dla każdej aktywnej kobiety.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *