Czy warto spożywać białko Kevin Lavrone Gold Iso?

Białko to jeden z podstawowych składników naszej diety i główny składnik budulcowy ludzkich mięśni. Jest ono odpowiedzialne za ich budowę, a także odpowiednią regenerację po wysiłku. Istotne jest, aby niezależnie od tego, czy nasza aktywność fizyczna jest znikoma, czy też trenujemy rekreacyjnie bądź zawodowo, nasza dieta była bogata w źródło białka, dzięki czemu nasze ciało będzie w odpowiedniej kondycji. Niestety nie zawsze mamy możliwość, aby w ciągu dnia spożyć odpowiednią ilość białka, dlatego możemy spotkać na rynku wiele różnego rodzaju serwatek oraz izolatów. Jednym z nich jest Kevin Lavrone Gold Iso.

Kevin Lavrone Gold Iso — właściwości

Dieta osób, które ciężko trenują na siłowni, powinna być o wiele bogatsza w białko, niż w przypadku standardowej diety. Zakłada się, iż odpowiednim przedziałem jest spożywanie od 1.5g do nawet 2.2g na kg masy ciała. Zatem mężczyzna ważący 80kg powinien spożywać w ciągu dnia od 120 do 160g białka. Współczesne tempo życia bardzo często nie pozwala na odpowiednie dopasowanie posiłków i ich rozplanowanie, dlatego też Kevin Lavrone Gold Iso to znakomite rozwiązanie. Jest to izolat białka serwatkowego, który stanowi ponad 90% składu całego produktu.

białko Kevin Lavrone Gold Iso

Gdzie kupić?

Jeśli planujesz zakup suplementów, koniecznie sprawdź ofertę sklepu Bodyshock. Jest to internetowa platforma oferująca najwyższej jakości suplementy zarówno polskich jak i zagranicznych producentów, a w asortymencie można znaleźć produkty takie jak przedtreningówki, witaminy oraz białka, w tym Kevin Lavrone Gold Iso.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *