Nidecker Venus 2021 147, czyli deska snowboardowa dla kobiet

Jeśli planujesz w tym roku szaleć na stoku, zdecydowanie przyda Ci się odpowiedni sprzęt. Nie wiesz jaka deska będzie odpowiednia dla dziewczyny? Sprawdź profesjonalną deskę Nidecker Venus 2021 147!

Jaka deska snowboardowa dla kobiet?

Mimo, iż jeszcze do niedawna snowboard był sportem kojarzonym raczej z mężczyznami, coraz więcej dziewczyn rozpoczyna z nim swoją przygodę. Aby jazda była nie tylko przyjemna, ale i bezpieczna, konieczne jest dobranie odpowiedniego sprzętu. Warto zdecydować się na deskę przeznaczoną właśnie dla kobiet. Nie chodzi tutaj wcale o dziewczęce wzory, czy różowe kolory, ale przede wszystkim odpowiednie parametry oraz wielkość i ciężkość deski.

Czym charakteryzuje się deska Nidecker Venus 2021 147?

Wspomniana już przez nas deska Nidecker Venus 2021 147 to model stworzony z myślą o kobietach. Profesjonalny snowboard pozwala szybko i widocznie zwiększyć progres jazdy na trasach, ale i poza nimi! Jest to deska kierunkowa Directional Shape z jednym centymetrem różnicy między nosem a tailem, dzięki czemu zapewnia naprawdę płynną jazdę – także na switchu. Specjalna konstrukcja została stworzona między innymi z carbonu. Zwiększa to jej wytrzymałość oraz poprawia amortyzację wstrząsów. Dzięki trójfazowemu profilowi deska zapewnia świetne trzymanie krawędzi podczas skrętów oraz zapewnia zwrotność deski i łatwiejsze wykonywanie skoków. Jej rdzeń jest bardzo lekki, ale wytrzymały. Stworzony w idealnej proporcji trzech rodzajów drewna co zapewnia naprawdę przyjemną jazdę. Modny, dziewczęcy wzór to prawdziwa „wisienka na torcie”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *