Piłkarski Quiz pod napięciem dla fanów świata sportu

Piłka nożna to jeden z najpopularniejszych sportów na świecie. Ma rzesze fanów, którzy śledzą swoje ulubione kluby w nadchodzących wydarzeniach. Dla takich właśnie osób powstał piłkarski quiz pod napięciem emitowany na platformie YouTube od 2018 roku. Format programu opiera się na oczywiście quizie z wiedzy o piłce nożnej ale również na rozmowach z ciekawymi gośćmi.

Formuła programu piłkarskiego Quizu pod napięciem

Prowadzącym Quiz jest Micha Pol, który może być znany również z prowadzenia własnego kanału o tematyce sportowej. Prowadzący zadaje pytania z różnych kategorii piłki nożnej m.in. Mistrzostw Świata, Ekstraklasy, Reprezentacji Polski, Ligi Europejskiej, Ligi Światowej. Goście zdobywają punkty w grupach za każdą poprawną odpowiedź otrzymują punkt. W przeciwnym wypadku osoba odpowiadająca błędnie na pytanie rażona jest prądem. Zwycięska drużyna otrzymuje puchar. Na miejscu są odpowiednie służby medyczne, które czuwają nad zdrowiem uczestników. Jest to bardzo ciekawa i intrygująca formuła programu.

piłkarski quiz pod napięciem - boisko

Kto występuje podczas odcinków?

Do programu piłkarskiego quizu pod napięciem zapraszane są znane osobistości ze świata piłki nożnej. Są to zawodnicy np. Tomasz Frankowski, Radosław Majewski czy Wojciech Kowalczyk. Nie zabraknie, również dziennikarzy sportowych w postaci Krzysztofa Stanowskiego czy Dariusza Szpakowskiego. Występowali, również trenerzy sportowi Franciszek Smuda oraz Andrzej Strekulau.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *