Inteligentny komputer rowerowy Garmin Edge Explore 2

Garmin Edge Explore 2 to komputer rowerowy zawierający funkcje wpierania treningów. Możesz całkowicie oddać się swojej pasji, a urządzenie zajmie się resztą. Przegotuje odpowiednią drogę, zbierze szczegóły przebiegu trasy, zapewni drogę powrotu. Co warto o nim wiedzieć, zanim podejmiesz decyzję o zakupie?

Czym wyróżniają się komputery rowerowe Garmin Edge Explore 2?

Urządzenie jest bardzo łatwe do przygotowania i skonfigurowania. Przy korzystaniu ze wszystkich funkcji zapewnia prace do 16 godzin, posiada również tryb oszczędzania energii, co wydłuża jego pracę do 24 godzin. Garmin Edge Explore 2 jest kompatybilny z rowerami elektrycznymi oraz wyznacza trasy, mając na uwadze zasięg roweru i poziom wspomagania. Przygotowana trasa bierze pod uwagę natężenie ruchu, popularne ścieżki, a podczas jej pokonywania ostrzeże o zbliżaniu się do zakrętu. Jeżeli postanowisz zboczyć z wyznaczonej trasy, Garmin bez problemu wskaże Ci drogę powrotu. Komputer  posiada wiele innych funkcji takich jak Climbpro, Alarm, kompatybilny z trenażerem rowerowym i z urządzeniami Varia.

Garmin Edge Explore 2

Dla kogo to urządzenie będzie szczególnie użyteczne?

Może się wydawać, że jest Garmin Edge Explore 2 to komputer przeznaczony wyłącznie dla zaawansowanych już rowerzystów, jednakże nawet jak zaczynasz przygodę z tym sportem, urządzenie skutecznie pomaga rozwijać możliwości. Potrafi zmierzyć wysiłek, dystans oraz czas, który możesz porównać na późniejszym etapie treningów za pomocą aplikacji Garmin Connect. Swoimi postępami możesz dzielić się ze znajomymi oraz na bieżąco porównywać osiągnięcia jak i komunikować się z nimi dzięki funkcji wiadomości grupowych. Dzięki temu można nie tylko się porównywać z innymi, ale także rywalizować, co zwiększa motywację do osiągania nowych celów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *