Quiz pod napięciem – Rozrywka dla fanów piłki nożnej

Jeśli jesteś miłośnikiem piłki nożnej to z pewnością przypadnie Ci do gustu piłkarski quiz pod napięciem, który jest emitowany na YouTube od 2018 roku. Format programu opiera się na tematyce piłki nożnej. Prowadzący zadaje pytania i sprawdza wiedzę gości o piłce nożnej. Pytania zadawane są z 4 kategorii m. in. Ligi Europejskiej, Ekstraklasy i reprezentacji Polski, Mistrzostw Europy, Ligi światowej i mistrzostwa świata, Ligi mistrzów i Europejskie Puchary. Każdy z gości ma szanse się wykazać w dogodnej dla siebie kategorii.

quiz pod napięciem - piłka nożna

Jak prezentuje się program Quiz pod napięciem?

Głównym prowadzącym programu jest dziennikarz sportowy oraz youtuber Michał Pol. W odcinkach możemy spotkać takie osobistości jak Mateusza Borka, Tomasza Smokowskiego, Tomasza Hajto, Romana Kołtoń. Do odcinków zapraszani są również osoby ze świata sportu, głównie piłkarze np. Tomasz Frankowski, Radosław Majdan czy Wojciech Kowalczyk. Nie zabraknie dziennikarzy sportowych: Dariusza Szpakowskiego oraz Krzysztofa Stanowskiego.

Kiedy i gdzie możemy oglądać odcinki Quizu pod napięciem?

Odcinki piłkarskiego Quizu pod napięciem emitowane są na kanale ETOTO TV na YouTube w poniedziałki o godzinie 20:00. Zachęcamy serdecznie wszystkich fanów piłki nożnej do śledzenia każdego z odcinka. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie w prowadzonej przez kanał tematyce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *