Tacx FLUX S Smart – trenażer do ćwiczeń w domu

Uwielbiasz jazdę na rowerze i nie chcesz rezygnować ze swoich treningów z powodu brzydkiej pogody za oknem? Sprawdź koniecznie trenażer rowerowy Tacx FLUX S Smart, który wyróżnia się niezwykle solidną konstrukcją. Dzięki niemu będziesz mógł ćwiczyć w zaciszu własnego domu lub mieszkania. Zobacz co warto wiedzieć na jego temat.

Co wyróżnia model Tacx FLUX S Smart?

Tacx FLUX S Smart to doskonały towarzysz treningów w domu. Trenażer ten został stworzony z myślą o efektywnym treningu, który możesz przeprowadzić nawet podczas brzydkiej pogody. Produkt ten został wyposażony w napęd bezpośredni, dzięki czemu wrażenia z jazdy są bardzo rzeczywiste. Warto dodać, że jego konstrukcja jest bardzo wytrzymała i cicha, dlatego nie musisz martwić się o to, że Twoje treningi będą uciążliwe dla pozostałych domowników. Sprzęt ten umożliwia ćwiczenie z aplikacjami takimi jak między innymi: Zwift oraz Tacx.

Zadbaj o swoją kondycję w zimie

Inteligentny trenażer Tacx FLUX S Smart  to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą pozostać w dobrej formie podczas zimy. Dzięki niemu będziesz mógł maksymalnie wykorzystać swój trening, ponieważ zapewnia on realistyczną symulację podjazdu do 10% nachylenia. Koło zamachowe w tym modelu waży aż 7 kilo, co sprawia że odczucia z jazdy praktycznie niczym nie różnią się od jazdy na zwykłym rowerze.

Tacx FLUX S Smart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *