Deska windsurfingowa Foil JP Australia 21 JP Hydrofoil LXT 150 – twoja następna deska?

JP jest jedną z pierwszych takich naprawdę wiodących marek windsurfingowych, które wprowadził specjalistyczne deski do foilowania! Teraz w swojej ofercie posiadają linię aż trzech dedykowanych desek foil, w aż dwóch różnych technologiach! Popularne używane przez nich kształty są idealne dla wszystkich windsurferów niezależnie od ich poziomu zaawansowania jazdy, nieważne czy mówimy o totalnych nowicjuszach, aż po profesjonalnych zawodnikach zorientowanych na osiągi! Przedstawiamy państwu jeden ich produktów – deska windsurfingowa Foil JP Australia 21 JP Hydrofoil LXT 150!

Czym wyróżnia się deska windsurfingowa Foil JP Australia 21 JP Hydrofoil LXT 150

Jest to jedna z krótszych desek, która jest żywa i ekscytująca! Jest odpowiednim narzędziem które pozwala odkrywać nowe granice tego sportu. Deska windsurfingowa Foil JP Australia 21 JP Hydrofoil LXT 150 jest przeznaczona do nieco silniejszych wiatrów, małych żagli oraz do riderów posiadających większy stopień zaawansowania jazdy! Ta deska pozwoli Ci uwolnić swój umysł, dzięki niej będziesz innowacyjny, a w porównaniu z dużymi deskami, jest ona nieco bardziej kompaktowa i o wąskim konturze zapewni Ci bardziej wyśrodkowaną postawę i bardzo responsywną zabawę!

deska windsurfingowa foil jp australia 21 jp hydrofoil lxt 150
Nie czekaj, sprawdź ofertę Flowshop

Oferta sklepu Flowshop to nie tylko deska windsurfingowa Foil JP Australia 21 JP Hydrofoil LXT 150! Znajdziesz tam także dużo więcej innych ciekawych modeli, oraz różnych akcesoriów! Sprawią one, że wasza przygoda z wodnymi sportami będzie dużo ciekawsza i bezpieczniejsza! Sprawdź, co ten sklep ma Ci do zaoferowania!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *