Liga mistrzów zakłady

Liga Mistrzów to najbardziej prestiżowe rozgrywki na starym kontynencie, które rok do roku zrzeszają masy fanów do kibicowania swoim ulubionym drużynom. Puchary europejskie od zawsze cieszyły się dużą popularnością, dlatego też powstały Liga Mistrzów zakłady, dzięki którym najbardziej zagorzali kibice mogą sprawdzić swoją wiedzę i przeczucie i przełożyć ją na wygraną.

Historia Ligi Mistrzów

Rozgrywki Ligi Mistrzów UEFA obecne są w Europie od 1992 roku, kiedy to zastąpiły wcześniejszy turniej, jakim był Puchar Europy. Liga ta przeznaczona jest dla najlepszych klubów europejskich, które kwalifikują się do niej dzięki zajęciu premiowanego miejsca w swojej krajowej lidze. Pierwszym zdobywcą tego trofeum był Real Madryt, który również jest drużyną posiadającą najwięcej wygranych pucharów tego turnieju, których liczba wynosi aż 13. Daleko w tyle i drugim w kolejności jest A.C. Milan z liczbą 7 wygranych. Obecnym zwycięzcą jest drużyna Chelsea F.C., dla której była to druga wygrana w historii. Liga Mistrzów zakłady również co roku przyciąga dużą liczbę osób chętnych spróbować swoich sił w zakładach.

liga mistrzów zakłady

Liga Mistrzów zakłady — gdzie stawiać?

Jeśli szukasz bukmachera, który oferuje Liga Mistrzów zakłady z dodatkowymi bonusami, Fortuna to jeden z lepszych wyborów. Na jej stronie internetowej można znaleźć najnowsze kursy, ciekawostki oraz analizy, a zakłady można stawiać zarówno stacjonarnie, jak i z poziomu strony internetowej czy też aplikacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *