W ringu – Program sportowy na YouTube

Dla fanów boksu ETOTO przygotował prawdziwą gratkę w postaci programu emitowanego na platformie YouTube pt. „W ringu„. Program swoją premierę miał w 2019 roku. Podczas emisji programu poruszane są tematy związane z boksem europejskim jak i światowym. Goście którzy są zapraszani do programu komentują kontrowersyjne werdykty sędziów, analizują szansę nadchodzących pojedynków jak i tych odbytych.

Dlaczego warto oglądać program W ringu?

To co zachęca widzów to oglądania „W ringu” to na pewno unikatowy format oraz ciekawi goście zapraszani do poszczególnych odcinków. W każdym odcinku programu głos zabierają sami zawodnicy, trenerzy boksu, eksperci sportowi, komentatorzy. Wśród znanych osobistości możemy wyróżnić Ewę Brodnicką, Artura Szpilkę, Przemysława Saletę, Mateusza Masternaka, Damiana Jonaka, Janusza Pinderę, Tomasza Babilońskiego czy Dariusza Snarskiego. Głównymi prowadzącymi program są: Edward Durda oraz Mateusz Borek.

W ringu

Kiedy i na jakim kanale pojawiają się odcinki?

Odcinki możemy ujrzeć na kanale ETOTO TV na platformie YouTube. Data premiery każdego z odcinków przekazywana jest za pomocą Social Mediów zakładów bukmacherskich ETOTO. Dlatego jest to jeden z powodów dla, których warto zaobserwować. Tak jak wspomnieliśmy wcześniej jeśli jesteś fanem boksu z pewnością taki format programu Ci się spodoba. Zapraszamy do sprawdzania na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *