Zegarek Garmin Instinct Solar Surf Cloudbreak

Rozważasz zakup zegarka Garmin Instinct Solar Surf Cloudbreak, lecz nie posiadasz odpowiedniej orientacji w urządzeniach operujących inteligentnymi funkcjami? Poznaj szczegóły tego produktu i dowiedz się, czy ten model spełnia Twoje oczekiwania.

Czym wyróżnia się Garmin Instinct Solar Surf Cloudbreak?

Zegarek Garmin Instinct Solar Surf Cloudbreak operuje systemami nagiwacji satelitarnej takimi jak GPS, Galileo czy GLONASS. Dzięki baterii solarnej sprzęt jest w stanie wytrzymać o wiele dłużej niż standardowe wodoodporne zegarki. Trening jest bardziej wydajny, jeśli posiadasz świadomość jego przebiegu i uzyskanych efektów. Zegarek daje możliwość korzystania z różnych aplikacji sportowych i połączenia z urządzeniem mobilnym. Wszystkie istotne powiadomienia i alerty będą w zasięgu Twojego wzroku. To Ty decydujesz o jego funkcjonalności i danych, które będą pokazywać się na wyświetlaczu. Posiadasz kontrolę nad aplikacjami i ustawieniami zegarka. Dodatkowym atutem urządzenia jest obudowa wzmocniona włóknem polimerowym, które jest odporne na zarysowania i uszkodzenia powierzchni.

garmin instinct solar surf cloudbreak

Zegarek stworzony do surfingu

Zegarek z serii Garmin Instinct Solar Surf Cloudbreak został zaprojektowany z myślą o wymagających sportach wodnych. Mowa tutaj o surfingu. Urządzenie jest dostosowane do mierzenia parametrów pływów i aktywności fal. Możesz rejestrować liczbę pokonanych fal, całkowity dystans oraz maksymalną prędkość, uzyskaną w danym momencie. Na wszystko pozwala wbudowany profil aktywności surfingowej. Produkt będzie idealnym prezentem dla osób pasjonujących się tym sportem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *