Nowy sezon Ekstraklasy – walka o najcenniejszy tytuł w kraju

Ruszył nowy sezon Ekstraklasy, a wraz z nim ogromne oczekiwania wobec lokalnych drużyn kierowane przez zagorzałych kibiców. W tym roku walka o Mistrzostwo Polski zanosi się na wyjątkowo ciekawą. Szczególnie, że zmagania piłkarskie w obliczu pandemii pokazują jak wiele wrażeń mogą dostarczyć rozgrywki klubowe. Kibice odwiedzają zakłady bukmacherskie typując drużyny, które ich zdaniem mają największe szanse na odniesienie sukcesu. A tych jak na początek sezonu zdecydowanie nie brakuje.

Kto sięgnie po tytuł najlepszej drużyny naszego kraju?

Przede wszystkim należy powiedzieć, że już od początku nowy sezon Ekstraklasy dostarcza nam nieprawdopodobnych emocji. Do Legii Warszawa zostali zakontraktowani byli reprezentanci Polski Artur Boruc oraz Bartosz Kapustka. Lech Poznań zakwalifikował się do fazy grupowej Ligi Europy oraz pobija rekordy transferowe w sprzedaży zawodników. Natomiast liderem po szóstej kolejce jest Raków Częstochowa, czyli drużyna, która jeszcze rok temu nosiła miano beniaminka. Widoczne są problemy w szeregach Piasta Gliwice. Trzecia drużyna zeszłego sezonu, w tym zaprezentowała się  przyzwoicie w eliminacjach do europejskich pucharów, z kolei w lidze póki co zajmuje ostatnie miejsce.

nowy sezon ekstraklasy

Nowy sezon Ekstraklasy to prawdziwy sportowy rollercoaster

Nowy sezon Ekstraklasy dostarcza więcej wrażeń niż niejeden film kina akcji. Z każdą kolejką kibice otrzymują solidną dawkę sportowych emocji. Nic więc dziwnego, że z takim uznaniem cieszy się nasza liga. W końcu to rozgrywki, których niekiedy nie sposób przewidzieć. Pozostaje jedynie bacznie obserwować sezon i wspierać naszego reprezentanta na europejskich stadionach. Być może po mistrzostwo sięgnie ktoś zupełnie nieoczekiwany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *