Tacx Flux 2 Smart – niezawodny trenażer rowerowy

Jeśli uwielbiasz sport i jazdę na rowerze to z pewnością poświęcasz każdą wolną chwilę na realizowanie swojej pasji. Czasem przeszkodą okazuje się być brzydka pogoda, podczas której jazda nie sprawia przyjemności. Rozwiązaniem na tego typu sytuację może być Tacx Flux 2 Smart  – profesjonalny trenażer rowerowy. W dzisiejszym wpisie pragniemy przedstawić Wam garść informacji na jego temat.

Co wyróżnia Tacx Flux 2 Smart?

Tacx Flux 2 Smart to wysokiej jakości trenażer rowerowy, który zapewnia doskonały komfort jazdy oraz dokładny pomiar mocy. Dzięki niemu Twoje sesje treningowe będą przebiegać niezwykle przyjemnie. Sprzęt ten jest bardzo efektywny i pozwala na intensywną jazdę. Symulacja podjazdu to rozwiązanie, które pomoże Ci poprawić wydolność swojego organizmu. Warto dodać, że sprzęt ten jest bardzo cichy, dlatego nie musisz się martwić o to, że będziesz przeszkadzał innym domownikom.

Ćwicz efektywniej i przygotuj się do sprintu

Jeśli zależy Ci na tym, aby poprawić swoją kondycję to trenażer rowerowy Tacx Flux 2 Smart pozwoli Ci osiągnąć wymarzony efekt. Dzięki niemu będziesz mógł prezycyjnie określać swoje postępy. Ciężkie koło zamachowe sprawia, że jazda jest bardzo realistyczna. W trybie samodzielnym (kiedy sprzęt nie jest podłączony) będzie symulował płaską drogę, po której im szybciej będziesz się poruszał – tym większy opór będzie stawiać. Flux 2 jest zgodny z wieloma urządzeniami, dzięki czemu można go łączyć w tym samym czasie z różnym sprzętem.

tacx flux 2 smart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *