Dlaczego gogle na narty to obowiązkowe wyposażenie? Czy gogle Arctica g-117 b kolorowe są odpowiednią ochroną?

Jako nowy narciarz możesz się zastanawiać, czy kupno gogli jest naprawdę konieczne. Oto dlaczego odpowiedź brzmi: absolutnie tak! Gogle to niezbędny element zestawu, który pomaga chronić przed zimnem, ślepotą śnieżną i promieniowaniem UV oraz pozwala lepiej widzieć w każdych warunkach pogodowych – od jasnego słońca po gęste chmury. Gogle narciarskie zapewniają 100% ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UV i UVB w całym spektrum ultrafioletu.

Gogle a ślepota śnieżna

gogle Arctica g-117 b kolorowe dla niej

Zbyt duża ekspozycja na światło UV o dużej intensywności może spowodować krótkotrwałe i długotrwałe uszkodzenie oczu. Co wiecej, ekspozycja na światło jest zwiększona na dużych wysokościach, a obecność śniegu zwiększa moc słońca i jego potencjał do powodowania tymczasowej ślepoty. Dlaczeto gogle Arctica g-117 b kolorowe czy inny model tego, narciarskiego i snowboardowego wyposażenia to istotna kwestia, niezależnie od twoich umiejętności sportowych.

 

Gdzie kupić narciarskie, kolorowe gogle Arctica g-117 b?

A dlaczego nie zamieć gogli na sportowe okulary? Chociaż okulary przeciwsłoneczne zapewniają ochronę przed promieniowaniem UV, nie są uszczelnione wokół krawędzi, jak gogle, narażając Cię na pośrednie światło. Co więcej, mniejsze oprawki w mniejszym stopniu chronią skórę przed uszkodzeniami UV i oznaczają, że musisz pamiętać o nałożeniu większej ilości kremu do opalania na twarz. Sprawdź zatem na stronie: https://arcticawarszawa.pl/gogle-narciarskie-arctica-g-117-b-kolorowe ile kosztują gogle Arctica g-117 b kolorowe lub wybierz inne sportowe gogle od Arctica Warszawa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *