Garmin Epix Gen 2 – Smartwatch dla osób aktywnych

Poszukujesz zegarka, który spełni Twoje najbardziej wymagające oczekiwania? Jeśli tak to doskonale trafiłeś! Garmin Epix Gen 2 to smartwatch za pomocą, którego będziesz mógł monitorować swój organizm przez cały dzień pod względem parametrów zdrowotnych jak i aktywności fizycznej. Zegarek posiada wytrzymałą baterię, która działa nawet do 16 dni.

Funkcje Garmin Epix Gen 2

Garmin Epix Gen 2 oferuje funkcje monitorujące takie parametry jak: tętno, puls, poziom stresu, jakość snu, absorpcja tlenu przez ciało i wiele więcej. Oprócz tego zegarek posłuży Ci do śledzenia swojej aktywności fizycznej w ciągu dnia. Ocenisz efektywność oraz intensywność wykonywanych ćwiczeń. Warto, również wspomnieć o ciekawej i przydatnej funkcji body battery, która służy do mierzenia energii naszego ciała, dzięki temu będziemy mogli łatwiej zaplanować dzień pod względem treningu. Dowiemy się w jakich porach nasz organizm dysponuje największą energią.

garmin epix gen 2

Aktywność ze smartwatchem Garmin

Smartwatch posiada wbudowane zróżnicowane profile aktywności, dzięki czemu możemy monitorować nasz trening. Mamy do wyboru, różne aktywności m. in. bieganie, pływanie, jazda na rowerze, wspinaczka górska i wiele więcej. Jeśli nie jesteśmy pewni jak wykonywać ćwiczenie, możemy skorzystać z wskazówek treningowych, które będą wyświetlane na ekranie zegarka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *