Namioty Trakker – wygoda i funkcjonalność dla karpiarzy

Kilkudniowa wyprawa wędkarska oznacza konieczność zadbania o komfortowe, suche i ciepłe miejsce wypoczynku. W takiej roli najlepiej sprawdza się namiot karpiowy Trakker. Można go wykorzystać w wielu okolicznościach, zarówno wtedy, gdy chcesz się przespać, jak i wówczas, gdy zasiadkę przerwie Ci ulewny deszcz. Innym zadaniem namiotu jest przechowywanie sprzętu i wyposażenia oraz odzieży i przedmiotów osobistych, które chcesz uchronić przed słońcem czy wilgocią. Wodoodporna tkanina ochroni Cię też przed uporczywymi owadami.

Namiot Trakker dostosowany do potrzeb

Kompletowanie wyposażenia wędkarskiego, bez względu na to, jakie elementy chcesz kupić, odbywa się zawsze na takich samych zasadach. Wybór powinien uwzględniać potrzeby konkretnego użytkownika, a także miejsce wędkowania i czas, w jakim się ono odbywa. Namiot Trakker ma opatentowaną konstrukcję, dzięki które sprawdzi się w każdych okolicznościach. Wejście umieszczone na jego szerokiej, płaskiej ścianie pozwala na ustawienie krzesła i zasiadanie podczas wędkowania w upalnym słońcu lub podczas deszczu. Możliwość zamontowania daszka zapewnia dodatkową ochronę.

Namiot karpiowy Trakker jest wykonany z wodoodpornej, wytrzymałej na przetarcia tkaniny. Ma też odpinaną podłogę, co sprzyja jego suszeniu i czyszczeniu. Jednocześnie materiał i konstrukcja pozwalają na ustawienie go bezpośrednio nad wodą, skąd możesz zarzucać wędkę i kontrolować branie. Namiot Trakker jest lekki, łatwy w montażu, wykonany z oddychającej tkaniny i wyposażony w system wentylacji.

Namioty karpiowe Trakker

Akcesoria i dodatkowe wyposażenie

Namioty Trakker są niezwykle trwałe, łatwe w użytkowaniu i utrzymaniu czystości, a także bardzo funkcjonalne. Dzięki wielu dodatkowym akcesoriom i elementom wyposażenia możesz zwiększyć ich odporność na wodę, ocieplić wnętrze czy sprawić, że sprzęt będzie jeszcze bardziej praktyczny. Dzięki naszym produktom namiot karpiowy Trakker możesz wyposażyć w moskitierę, daszek, narzutę, pomieszczenie socjalne, czy zamontować jego przedłużenie. W sprzedaży mamy też szpilki, taśmy, mocowania do wędziska, maty podłogowe i wiele innych produktów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *