Jak zwiększyć przyczepność rękawic bramkarskich?

Im większa przyczepność rękawic bramkarskich tym większy komfort oraz jakość gry bramkarza. Zawodnicy, którzy chcą uzyskać efekt dobrej przyczepności rękawic bramkarskich powinny przede wszystkim postawić na wysoką jakość rękawic. Ale to nie wszystko. Jest wiele znanych metod, które umożliwią zwiększyć efekt przyczepności jeszcze bardziej. Według specjalistów, gdy mecz odbywa się w warunkach mokrych należy zadbać o to, aby rękawice były suche. Warto wyposażyć się w ręcznik podczas gry, aby pozbyć się nadmiernej wilgoci z rękawic.

jak zwiększyć przyczepność rękawic bramkarskich - piłka nożna

Inne metody poprawiające przyczepność rękawic

Jak zwiększyć przyczepność rękawic bramkarskich? Kolejną metodą znaną bramkarzom jest zastosowanie specjalnych specyfików, które poprawiają chwyt i przyczepność. Jest to m. in. zastosowanie specjalnego kleju do rękawic bramkarskich. Podczas, gdy decydujemy się na zakup rękawic należy sprawdzić wybrane modele w różnych warunkach i je przetestować. Również, warto posłuchać porad trenera, specjalistów jak i producentów danych rękawic. Stosując wszystkie wspomniane wcześniej rady, będziemy mogli się cieszyć rękawicami przez długie lata i komfortowo grać.

Na co zwracać uwagę podczas zakupu rękawic?

Jak wiadomo wybór odpowiednich rękawic nie jest łatwy, dlatego warto zwrócić uwagę na kilka kluczowych czynników. Bardzo ważny jest materiał z jakiego wykonane są rękawice oraz warunki w jakich będziemy ich używać. Wpływ na przyczepność rękawic ma pianka, która znajduje się pod wewnętrzną warstwą rękawic.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *