Meostar R2 1-6×24 RD/MR

Myślistwo to jedno z zawodów, które jest niezwykle ciężkie w wykonywaniu. Myśliwy, który posiada odpowiednie uprawnienia umożliwiające mu uprawianie tego zawodu, musi posiadać nie tylko ogromną wiedzę na temat prawa łowieckiego i nie tylko, ale także umiejętności z zakresu obsługi broni i strzelania, które pozwolą mu na bezpieczne polowanie. Aby jednak łowca mógł czuć się pewnie, potrzebuje do tego odpowiedniego wyposażenia, które mu to umożliwi. Wśród takiego sprzętu z pewnością swoje miejsce znajdzie luneta Meostar R2 1-6×24 RD/MR.

Specyfikacja lunety myśliwskiej

Wybór odpowiedniej lunety myśliwskiej jest kluczowe, jeśli zależy nam na dobrej obserwacji otoczenia i wysokiej celności. Meostar R2 1-6×24 RD/MR to profesjonalna luneta, która gwarantuje szerokie pole widzenia, dzięki czemu mamy pewność, iż nie przeoczymy nic istotnego. Dodatkowo posiada ona jednokrotne rzeczywiste zbliżenie, co przełoży się na dużą precyzję w oddawaniu strzałów. Możemy w niej znaleźć również podświetlenie RD, które umożliwia widoczność punktu celowniczego. Krzyż w odmianie K-DOT 2 to często wybierany rodzaj krzyża w lunecie.

Meostar R2 1-6x24 RDMR

Meostar R2 1-6×24 RD/MR — gdzie kupić?

Jeśli jesteś myśliwym, z pewnością wiesz, jak istotny jest zakup lunety. Meostar R2 1-6×24 RD/MR to gwarancja wysokiej precyzji oraz dużej odporności materiałów. Znaleźć ją można między innymi w sklepie Knieja, który jest jednym z liderów branży w zakresie broni i akcesoriów dla myśliwych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *