Pianka damska neilpryde 18 spice sup l/s shorty 3/2 40 – must have na kolejną sportową przygodę!

Sporty wodne nie mogą się obyć bez sprawdzonej pianki. Nie tylko pomaga nam w regulacji temperatury ciała podczas aktywności, ale także chroni przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi. W tym artykule pochylimy się nad tym, jaka jest pianka damska neilpryde 18 spice sup l/s shorty 3/2 40 i w jakich sportach pianka jest niezbędnym elementem.

Pianka damska neilpryde 18 spice sup l/s shorty 3/2 40 – co ją wyróżnia?

Nie każda pianka może być używana całorocznie. Pianka damska neilpryde 18 spice sup l/s shorty 3/2 40 nada się świetnie na cieplejsze miesiące w sezonie letnim, późną wiosną i wczesną jesienią. W takim stroju, w którym nogi są odkryte, mamy pełną swobodę ruchów od pasa w dół, dzięki czemu taki strój świetnie sprawdzi się na SUPACH (o nich za chwilę!). Przy długim przebywaniu w piance możemy zacząć się pocić, a pianka może zacząć nieładnie pachnieć, dlatego w tym produkcie zadbano o dodatkowy element ubioru z aktywnym węglem, który działa bakteriobójczo i niweluje brzydkie zapachy.

pianka damska neilpryde 18 spice sup l/s shorty 3/2 40

SUP – co to takiego?

SUP to skrót od Stand Up Paddle. Jest to coraz popularniejszy sport wodny, w którym unosimy się na powierzchni wody na desce i poruszamy za pomocą wiosła. Szczególnym zainteresowaniem zaczął się cieszyć w Polsce w ciągu kilku ostatnich lat, a entuzjastów tego sportu wciąż przybywa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *