Tacx FLUX 2 Smart TT2900S.61 – solidny trenażer rowerowy

Jeśli uwielbiasz jazdę na rowerze i nie chcesz rezygnować ze swoich treningów z powodu zbliżającej się wielkimi krokami zimy to sprawdź koniecznie Tacx FLUX 2 Smart TT2900S.61 – wysokiej jakości trenażer. Produkt ten cechuje się solidną konstrukcją, która pozwoli Ci ćwiczyć w zaciszu własnego domu lub mieszkania. Zobacz co jeszcze warto wiedzieć na jego temat.

Cechy trenażera Tacx FLUX 2 Smart TT2900S.61

Tacx FLUX 2 Smart TT2900S.61 to inteligentny trenażer rowerowy, który sprzedawany jest wraz z kasetą SHIMANO 105 CS-R7000 11-28 11RZ. Produkt ten pozwoli Ci ćwiczyć efektywnie nawet podczas brzydkiej pogody na zewnątrz. Jego konstrukcja jest bardzo cicha, dlatego nie musisz się martwić o to, że Twoje ćwiczenia będą przeszkadzać innym domownikom. Urządzenie to symuluje podjazdy i zapewnia bardzo realistyczne wrażenie z jazdy. Warto dodać, że umożliwia on łączenie z aplikacjami takimi jak Zwift oraz Tacx.

Produkt wyposażony w innowacyjne rozwiązania

Opisywany przez nas trenażer Tacx FLUX 2 Smart TT2900S.61 pozwala na korzystanie z gotowych planów treninowych, które zostały opracowane z myślą o podniesieniu sprawności fizycznej u użytkowników. Z jego pomocą będziesz mógł ścigać się z innymi osobami na żywo oraz korzystać z atrakcyjnych wizualnie map 3D. Warto dodać, że sprzęt ten pozwala na połączenie wielu urdządzeń jednocześnie i dostarcza rzetelne informacje na temat ćwiczeń i ich efektywności.

Tacx FLUX 2 Smart TT2900S.61

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *