W ringu – Program emitowany na platformie YouTube

Jesteś fanem sportu? Interesuje Cię dyscyplina boksu? Z pewnością spodoba Ci się program „W ringu„, który znajdziesz na YouTube na kanale ETOTO TV. Format programu opiera się na zapraszaniu gości i omawianiu z nimi bieżących tematów pięściarskich z Europy i ze Świata.

w ringu

Czego ciekawego możemy się dowiedzieć z programu „W ringu”?

Unikatowa formuła programu o nazwie „W ringu” skupia się na analizie odbytych lub nadchodzących pojedynków. Poznamy, również opinie gości specjalnych na temat kontrowersyjnych werdyktów, wydarzeń, gal sportowych na ringach europejskich jak i światowych. W każdym z odcinków będą zapraszani ciekawi goście, a program poprowadzą charyzmatyczni prowadzący.

Dodatkowe informacje

Jak dotąd w programie „W ringu” występowali znani zawodnicy, eksperci, komentatorzy, trenerzy. Wśród gości możemy wymienić m. in. Przemysława Saletę, Janusza Pinderę, Andrzeja Kostyrę, Piotra Wilczewskiego, Artura Szpilkę, Mateusza Masternaka, Andrzeja Kostyrę, Tomasza Babiloński i wielu więcej. Głównymi prowadzącymi program są Edward Durda oraz Mateusz Borek. Odcinki emitowane są periodycznie i mają zawsze premierę na kanale ETOTO TV. Aby dowiedzieć się o planowanych datach odcinków warto śledzić social media ETOTO. Zapraszamy do obserwowania!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *