Garmin jazda na rolkach – Funkcja w smartwatchach marki Garmin

Tak na prawdę większość roku możemy jeździć na rolkach. Niezależnie od tego czy jest to wiosna, lato czy też późna jesień. Jest to świetny rodzaj aktywności jeśli chcemy pozytywnie wpłynąć na naszą kondycję oraz samopoczucie. Dodatkową zaletą tego jest to, że podczas jazdy na rolkach spalamy duże ilości kalorii. Jest to idealna aktywność sportowa dla początkujących, gdyż nie obciąża tak stawów tak jak w przypadku biegania. Aby móc jeszcze dokładniej kontrolować swoje poczynania warto zainwestować w smartwatch Garmin, który posiada funkcję Garmin jazda na rolkach.

Jak wgrać funkcję w zegarkach Garmin „jazda na rolkach”?

Na początku musimy się zalogować do aplikacji Connect IQ i łączymy się ze swoim zegarkiem. W dedykowanym polu do wyszukiwania wpisujemy frazę „skating”. Następnie wyświetlą nam się, różne aplikacje podzielone na bezpłatne oraz płatne. Rekomendujemy wybranie bezpłatnej opcji jaką jest aplikacja Inline Skating Pro. Warto jeszcze sprawdzić i upewnić się czy dana aplikacja jest kompatybilna z naszą wersją zegarka Garmin. Jazda na rolkach będzie cały czas monitorowana przez aplikację.

garmin jazda na rolkach

Jakie dane są rejestrowane przez aplikację?

Wśród danych rejestrowanych przez Inline Skating Pro jest: kalorie, tętno, czas ślizgu, dystans, efekt treningu, wydatek energetyczny, prędkość, czas trwania i czas okrążenia, długość kroku. Dzięki aplikacji będziemy mogli każdy z treningów zapisać w pamięci.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *