SX4 Composite

Myślistwo oraz strzelectwo to niegdyś popularne sporty, które obecnie tracą na powszechności. Jednakże mają one w dalszym ciągu rzeszę swoich fanów, którzy traktują je jako swoją pasję lub nawet pracę. Dla osób tych wybór odpowiedniej broni to sprawa, kluczowa, gdyż bez niej nie będą w stanie wykonywać pewnych czynności odpowiednio. Dlatego też odpowiednia ergonomia, lekkość i wygoda to bardzo istotne cechy, bez których broń nie będzie na tyle skuteczna. Do takiego grona należy półautomat SX4 Composite.

Specyfikacja techniczna broni

SX4 Composite to półautomat śrutowy marki Winchester, kultowej amerykańskiej marki tworzącej broń palną, która została założona w 1866 roku. Broń ta charakteryzuje się bardzo szybkim przeładowaniem, dużą lekkością w porównaniu z konkurencją, a także ergonomią, co czyni ją najszybszym półautomatem śrutowym na świecie. Innowacyjne technologie zastosowane w SX4 sprawiają, iż odrzut po dokonanym strzale został znacznie zredukowany. Dodatkowo system Back-Bored wpływa na zmniejszenie tarcia lufy w momencie wystrzału. Wpływa to na znacznie większą prędkość pocisku, który jednocześnie zachowuje swoje parametry balistyczne, czyniąc go jeszcze bardziej skutecznym i jednocześnie celnym.

SX4 Composite

Gdzie kupić SX4 Composite?

Jeśli i ty pasjonujesz się myślistwem i strzelectwem, warto rozejrzeć się za profesjonalnym sklepem oferującym tego typu produkty. Sklep Knieja to jeden ze specjalistów w branży posiadający szeroki asortyment, w tym SX4 Composite.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *