Deska pompowana SUP Red Paddle Co 2022

Lubisz różnego rodzaju aktywności na wodzie, a w wolnym czasie najchętniej wybierasz się nad jezioro lub inny zbiornik wodny? Deska pompowana SUP Red Paddle Co 2022 jest świetnym sprzętem dla Ciebie. Jest to sprzęt, który gwarantuje świetną zabawę w czasie lata i z pewnością będzie dostarczał rozrywki przez wiele sezonów!

Charakterystyka deski

Deska pompowana SUP Red Paddle Co 2022 charakteryzuje się zupełnie innowacyjnym podejściem to składania i maksymalnego ułatwienia przenoszenia jej. Dzięki swojej unikalnej budowie deska składa się w taki sposób, że bez najmniejszego problemu mieści się do plecaka. Dzięki temu transport sprzętu jest niesamowicie łatwy- niezależnie od tego, czy na miejsce swojej aktywności dojeżdżasz rowerem, autobusem, pociągiem czy idziesz na piechotę, deska zapakowana w plecak będzie bardzo wygodnym rozwiązaniem. Przy zakupie deski otrzymujemy pełny zestaw obejmujący również plecak, pompkę, wiosła, leasha, a także zestaw naprawczy, który pomoże nam w przypadku uszkodzenia sprzętu.

eska pompowana SUP Red Paddle Co 2022- charakterystyka produktu

Deska pompowana SUP Red Paddle Co 2022- gdzie kupić?

Opisywany produkt można znaleźć na stronie internetowej sklepu FLOWSHOP.PL. Jest to firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku, której produkty od lat zaspokajają potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu oraz zakupu doskonałego dla fanów sportów wodnych produktu, jakim jest Deska pompowana SUP Red Paddle Co 2022.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *