Kurtka Browning XPO PRO RF

Wśród zadań myśliwego, poza odstrzałem schorowanych zwierząt możemy także znaleźć kontrolę populacji gatunków, przestrzegania prawa łowieckiego czy też obserwację zwierząt na danym terenie. Aby jednak osoba ta mogła wykonywać swoją pracę w stu procentach, potrzebuje do tego niezawodnego sprzętu. Poza oczywiście karabinem, czy też dodatkami jak lornetka lub amunicja, niezwykle istotnym elementem ekwipunku jest specjalistyczna odzież. Nie wszystkie polowania odbywają się podczas idealnej pogody, dlatego też w sytuacji niskiej temperatury czy też opadów deszczu, odpowiednia kurtka pozwoli na zachowanie odpowiedniego komfortu. Przykładem takiej kurtki jest kurtka Browning XPO PRO RF.

Specyfikacja produktu

Odpowiednia kurtka to klucz do zachowania odpowiedniej ciepłoty ciała, dzięki czemu, będziemy mogli być w pełni efektywni podczas polowania i nie tylko. Kurtka Browning XPO PRO RF to profesjonalna kurtka światowej marki. Posiada ona autorską technologię Prevent, która chroni myśliwego nie tylko przed wiatrem, ale także śniegiem, deszczem i niskimi temperaturami. Posiada ona odpinany kaptur, kilka kieszeni, czy też system izolacyjny zapewniający ciepło. Dodatkowym atutem tej kurtki jest bezszelestny materiał, dzięki któremu nie przepłoszymy zwierzyny podczas zbliżania się do niej.

kurtka browning xpo pro rf

Kurtka Browning XPO PRO RF – gdzie kupić?

Jeśli potrzebujesz specjalistycznego sprzętu i odzieży do polowań, koniecznie wejdź na stronę Knieja. To jeden z liderów tej branży, w którego ofercie znajduje się także kurtka Browning XPO PRO RF.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *