Najlepsze aplikacje dla sportowców

W tym artykule poznasz najlepsze aplikacje dla sportowców, które cieszą się popularnością wśród ludzi, nastawionych na ciągły rozwój i monitoring swojej aktywności. Każda z nich jest przeznaczona do innych celów. Sprawdź, dlaczego warto z nich korzystać!

aplikacje dla sportowców

Czy warto instalować aplikacje dla sportowców?

Aplikacje dla sportowców są przydatne dla ludzi, którzy poważnie podchodzą do swoich treningów, ponieważ mogą śledzić postępy w aktywności sportowej oraz pomóc uzyskać informacje zwrotne na temat ich wyniku. W tego typu aplikacjach mogą również znaleźć spersonalizowane programy treningowe do konkretnych dziedzin sportu. Dają możliwość połączenia się z innymi sportowcami i pozostania w kontakcie ze światem sportu.

aplikacje dla sportowców

Jakie aplikacje są najlepiej oceniane?

Najlepiej oceniane aplikacje dla sportowców to między innymi:

  • AllTrails – dzięki niej szybko wyszukasz trasy, za pomocą określenia interesującego Cię regionu lub miasta. Dostępne są tam oceny i komentarze użytkowników, którzy poznali już dany szlak. Wyszukiwarka tras jest rozbudowana i pozwala dopasować kryteria do konkretnych preferencji. Można korzystać z niej poza granicami kraju, ponieważ ma zasięg na cały świat.
  • Strava – daje możliwość dodawania swoich znajomych oraz śledzenia ich postępów. Mamy tam szansę rywalizować z innymi na określonym fragmencie trasy. Aplikacja posiada wersję podstawową oraz wersję premium.
  • Runalyze – aplikacja stworzona dla sportowców. Pozwala bardzo dokładnie analizować postępy w bieganiu.
  • TrainingPeaks – pozwala na sparowanie kont trenera oraz zawodnika, co przekłada się na lepszą komunikację i planowanie działań.
  • Mapa turystyczna – aplikacja przyda się w górach. Gwarantuje dobre zaplanowanie tras na terenie kraju oraz na zagranicznych pasmach sąsiedzkich.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *